Koeraga brunchile? Miks mitte?

Rotermanni külastades ei pea oma neljajalgset sõpra raske südamega koju jätma. The Bold Town of Tallinn on koerasõbralik kvartal ja koertega külalised on teretulnud pea kõikides meie kohvikutes-restoranides. Tähelepanelikumad külastajad on kindlasti silmanud ka Bold Towni päris oma suurt punast koera, mis on nüüdseks koha leidnud juba tuhandete inimeste albumites ja pildigaleriides.  

Levier

Levieri püsiklientide jaoks pole miski üllatus, kui kohvikusse sisenedes on ees ootamas neid perenaise enda neljajalgsed rõõmu täis karvapallid. Nii tervitavad nad ka kõiki oma sõpru, keda kostitatakse alati puhta joogivee ja koeranäksidega. Muuseas, Levier on pärjatud ka üle-Eestilise lemmikloomasõbraliku söögikoha tiitliga. 

Vii mind sinna

Flamm

Flamm on kui omaette maailm. Hubane hingega koht, kus koerad on alati teretulnud. Paraja suuruse ja lihtsuse võluga restoran selle parimas tähenduses. Kõik on seatud selle nimel, et fookus ei kaoks peamiselt – Flammkuchenitelt, Elsassist pärit imelistelt leegikookidelt. Otse klientide silme all, tulikuumas ahjus kiirelt valmivad hõrgutised on parimaks kaaslaseks heale veinile, seltskonnale ja nende neljajalgsetele sõpradele. 

Vii mind sinna

Platz

Restoran Platz on koht, kus iga külaline, nii kahe – kui neljajalgne võetakse soojalt vastu 😊. Oma ajatus interjööris tekitab Platz alati sooja tunde – päeval paekiviseinte keskel, õhtul õdusas küünlasäras. Kuid peamine on siiski see, mida pakutakse – nii lihtsamat lõunat, kui pidulikku õhtusööki. Kasutatakse võimalikult palju kodumaist värsket toorainet, kuid erinevatest toitudest tingituna tuuakse vahel tooraine ka kaugematelt maadelt. Midagi igale maitsele. Neljajalgsetele sõpradele pakub Platz veel lisaks ka maitsvaid snäkke.  

Vii mind sinna

Orangerie

Orangeriel on rõõm tervitada kõiki hästikäituvaid karvaseid sõpru, kellele pakutakse nii vett kui ka maiuseid. Neljajalgsete peremeestele on aga eesmärgiks pakkuda kvaliteetset toorainet, keskendudes eriti mahetoodangule. Orangerie on restoran, kuhu tuleb teadlik sööja, kes hindab puhast ja lihtsat toitu. Argipäeva hommikuti pakub restoran ka mitmekülgset hommikusöögimenüüd.  

Vii mind sinna

Ja neid kohti on veel…

Ka R14, Pull, Stalker, Gallery Cafe ja Chicago 1933 ootavad samuti hästikäituvaid lemmikuid külla, kuid R14 palub broneeringut tehes sellest ennetavalt teavitada. Stalker paneb aga südamele, et hilisematel õhtutundidel pole neljajalgse sõbra kaasa võtmine soovitatav, sest siis on kärtsu ja mürtsu rohkem. Kõik eelmainitud restoranid pakuvad koertele alati puhast joogivett ja muideks – Gallery Cafe kostitab ka koeraküpsistega 🙂

AUH!