Leia meid

Kaart

tallinn map

Kontaktid

Rotermann City OÜ

Rotermanni 8, 10111 Tallinn
+372 626 4200
info@rotermann.ee

Ärijuht

Julius Stokas
+372 5565 3650
julius.stokas@usre.ee

Müügijuht

Reelika Pata
+372 5198 2514
reelika.pata@usre.ee

Turundusjuht

Triin Tammela
+372 527 4871
triin.tammela@usre.ee

Haldusjuht

Rene Uuspõld
+372 509 9264
rene.uuspold@usre.ee

Kliendisuhete juht

Mari Maala
+372 5353 3192
mari.maala@usre.ee

LEIA MEID

Kuidas tulla?

Rattaga

Kas teadsid, et Rotermann on vaid 15-minutilise rattasõidu kaugusel Kadriorust, 5-minutilise rattasõidu kaugusel Vabaduse Väljakust ja 10 minuti kaugusel Rongijaamast? Rotermann on esimene autovaba kvartal Tallinnas. Oleme hoolitsenud, et rattaga oleks meie juurde mugav tulla ja siia ka pikemaks jääda. Rattahoidjaid leiad nii kohvikute ja kaupluste lähistelt kui ka büroohoonete sissepääsude eest. Kui Rotermannis tiir tehtud, siis soovitame linna rattaga edasi avastada – sobiva tee leiad Tallinna ametlikult rattatee veebikaardilt.

Autoga

Autovaba kvartalina oleme viinud neljarattalised liikumisvahendid maa-alla, kuid siiski sinu jaoks kõige mugavamal moel. Rotermanni parkimismajja sissesõit (EUROPARK) on Ahtri tänavalt, Valge Maja ehk Roseni 12 ja Ahtri tänava nurgalt. Parklast väljatulekul on aga võimalusi 2 – kas trepist ja jõuad Rotermanni peatänavale, kauplus REEDE kõrvale või tuled liftiga ja Sulle avaneb Palmigalerii oma täies ilus. Mõlemal moel jõuad Rotermanni südamesse, kust on hea võtta suund soovitud sihtpunktini.

Ühistranspordiga

Võib öelda, et Rotermann asub ühistranspordi võrgustiku keskel. Just nii. Narva maantee poolsesse külge jääb Viru Bussiterminal ning Hobujaama bussi-ja trammipeatused. Hobujaama tänavale rajatakse just uut trammiteed ning Ahtri tänava bussipeatus on täpselt FleuRRoyale flowered by Peter Boeijkens lillepoe ees. Kas pole mitte mugav? Mere puiesteele on Sul samuti võimalik sõita nii trammi kui bussiga ning ka tõukeratastele on eraldatud kvartali ääres parkimiskohad. Voila!

Jalgsi

See on Sul hea mõte! Parim viis Rotermanni ja seda ümbritsevate alade avastamiseks on siia jalutada. Kui soovid enne Draamateatrisse minekut nautida õhtut mõnes Rotermanni restoranis või veinibaaris, siis varu teatrisse jalutamiseks kuni 15 minutit. Kui aga tuled kiirele lõunale ja asud Rotermannist kuni 500m kaugusel, siis jõuad meieni 5 kuni 6 minutiga.

Taksoga

Ava FORUS Taxi äpp, märgi sihtkohaks Rotermanni 8 ja takso toob Sind peaväljaku äärde. Kui aga soovid minna FleuRRoyale flowered by Peter Boeijkens juurde värskeid lilli ostma või MICHELIN Guide restorane külastama, siis soovitame sõita aadressile Rotermanni 18.

Laevaga

Maabusid D-terminali? Siis pole muud kui tulla jalgsi – juba 10 minuti pärast märkad restorani PULL ja ringkäik Rotermannis võib alata. Kui aga jõudsid laevaga A-terminali, siis alates 2025. aastast saad tulla meie juurde trammiga. Seniks aga naudi ilusa ilma korral kuni 20-minutilist teekonda jalgsi või kasuta FORUS Taxi äppi.

Rongiga

Rongiga tulles alustad ilmselt oma teekonda Balti Jaamast. Sealt saad Rotermanni kõige mugavamalt ja kiiremini trammiga – numbrid 1, 2 ja 5 on need, millega soovitame Sul sõita Kanuti peatusesse ning sealt on vaid 3-minutiline jalutuskäik Rotermanni. Macta Beauty, Rotermanni ilutoodete kaubamaja, paistab Ahtri tänavalt juba kaugelt silma.

Lennukiga

See tähendab, et Sul on selja taga pikem reis. Soovitame kiirelt kohale jõudmiseks tellida FORUS Taxi äpist takso. Kusjuures nad on Sind ootamas ka Lennujaama välialal. Kui aga soov on natuke jalga sirutada, siis Lennujaamast tuleb südalinna poole ka tramm number 2, mis toob Sind Hobujaama trammipeatusesse. Oledki vaid 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel Rotermannist.