Kohv. Kohv. Kohv.

Rotermanni üks paljudest võludest on kindlasti rikkalik kohvikute valik, mis pakub unustamatuid elamusi mitte ainult kohviarmastajale, vaid kõigile, kes sukelduvad kvartalisse kordumatuid maitseelamusi ja unikaalset atmosfööri nautima.

Suvel on avatud ka kõikide kohvikute väliterrassid –  kohv maitseb päikesevanne võttes alati hõrgutavamalt, eks? 

 

Gallery Cafe

Rotermannis paistab Gallery Café enim silma pidevalt vahetuvate moodsa kunsti näitustega, mis katavad kohviku seinu ja pakuvad lummavat meelepaid kõikidele külastajatele. Kuid veelgi erilisemaks teeb õhkkonna kunsti ja kohvi kohtumine. Täiuslikult tasakaalus valmistatud kohvi aroom tervitab sind hetkest, mil kohvikusse sisse astud. Lisaks kohvile pakub Gallery Café ka maitsvaid küpsetisi ja elegantseid hõrgutisi, mis ühes kohviga loovad tõeliselt mitmekesise maitsete kombinatsiooni 

Vii mind sinna

ST 

Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda Stalkeri käigus on tuntud oma erakordselt kvaliteetse kohvijoogi valiku poolest, mille oad pärinevad parimatelt mikro-röstikodadelt nii Eestis kui ka mujalt. Rösti baristad on tõelised eksperdid, kes oskavad kohvi õigesti röstida ja valmistada just nii, et saavutada tõeline sümbioos maitsete ja tekstuuri vahel. Muuseas kohv mitte ainult ei maitse hästi, vaid on ka esteetiliselt pildistamist ihkav kunstiteos. Selline tähelepanu detailidele ja kvaliteedile annab Röstis valmistatud kohvile erilise tähenduse. 

Vii mind sinna

Levier

Linna parimate makroonide poolest tuntud kohvikust leiad juba varajastel hommikutundidel ahjusooje saiakesi ja pirukaid komplimenteerivad kuumi kohvijooke. Uudisena saab nüüd Levieris peale lõuna-ja õhtusöökide tulla ka proovima rikkalikku hommikusöögi menüüd. Kutsuva õhkkonna loovad hubased sopistatud istumisnurgad, mis teevad Levierist ideaalse koha, kus nautida kvaliteetseid maitseid ning veeta aega iseenda, sõprade ja kohviga! 

Vii mind sinna