Moeinspiratsiooni trenditeadlikule naisele

Rotermanni kvartal pakub igale naisele suurepärast võimalust täiendada oma riidekappi stiilsete ja ainulaadsete rõivastega. Olgu moe-eelistuseks naiselik, boheemlaslik või hoopiski minimalistlik garderoob, Rotermanni hoolega kureeritud brändivalik pakub moodi, mille järele ka üle lahe kohale sõidetakse.

Tutvustame siinkohal kolme Rotermanni kvartalis asuvat kauplust, millest igaüks pakub unikaalset atmosfääri ning võimaldab igal moeklassikat ja kvaliteeti hindaval naisel leida endale sobiv moeese.

Ivo Nikkolo

Väärikas Eesti moemärk Ivo Nikkolo esindab kaasaegset naiselikkust, võimaldades rõivaid ja aksessuaare muretult kombineerida ajahetkest või sündmusest sõltumata. Ivo Nikkolo Rotermanni esinduskauplusest leiab nii tõelist garderoobiklassikat kui ka sundimatult naiselikku hetkemoodi, mis on ühtaegu mugav ent unikaalne. Lisaks rõivastele väärivad omaette aplausi ka Ivo Nikkolo pilgupüüdjast jalanõud, käekotid ning ehted, millega komplektile maitsekas punkt panna.

Vii mind sinna

StudioT

StudioT eesmärgiks on algusest peale olnud pakkuda parimat valikut sellistelt nimekatelt kaubamärkidelt nagu Ralph Lauren, Paul Smith, Bogner ja Armani AX, mida mujal Tallinnast naljalt ei leia. Moepoe urbanistlik ja ajatu moevalik on loodud pakkumaks rõõmu igal hooajal ning rahudades erinevaid moe-eelistusi. Olgu sihiks leida läbilõhki uus komplekt või lisada olemasolevale isikupära, StudioT ulatab abikäe nii naiste- kui ka meesterõivaste vallas.

Vii mind sinna

COS

Ei ole imestada, et see Londonis asutatud moemärk valis oma Eesti ainukese esinduskaupluse lokatsiooniks just Rotermanni. Minimalistlike, kaasaegsete ja funktsionaalsete rõivaste poolest tuntud COS saab sageli oma inspiratsiooni justnimelt arhitektuurist ja kunstnist ning loob ajatuid kollektsioone, mis kestavad rohkem kui ühe hooaja. Kuigi COSi signatuurks on saanud puhtad lõiked ja neutraalsed värvid, suudab bränd igal hooajal oma austajaid üllatada efektsete värvisähvatuste ning unikaalsete disainilahendustega.

Vii mind sinna