Ketsigurmaanide
REEDE

Reede on populaarne sihtkoht sneakeri – entusiastidele, kes otsivad maailma eri paigust pärit uusimaid ja kõige eksklusiivsemaid jalavarje.  

Tänavamoekauplus on nimelt tuntud just piiratud koguses toodetud jalanõude poolest, mistõttu on see tõeline ketsigurmaanide paradiis. Aga mitte ainult. Reedest leiab ka rõivaid, rulatarbeid ja aksessuaare nii meestele kui ka naistele. 

Sisekujundus on stiilne ja kaasaegne, pakkudes minimalistlikke disainielemente, mis võimaldavad jalanõudel olla esiplaanil. Poepersonal on kursis viimaste trendide ja stiilidega ning on alati abivalmid täiusliku paari või rõiva leidmisel. 

Lisaks on pood avatud ka erinevatele koostööprojektidele disainerite ja teiste brändidega, mis tähendab, et REEDE-s on pidevalt uued ja huvitavad tänavamoest ja urbanistlikest trendidest inspireeritud kollektsioonid. Esindatud on kaubamärgid Carhartt, Supra, KR3W, Nike SB, Wood Wood, Henrik Vibskov, Cheap Monday, Adidas Originals, Vans, Norse Projects, Nixon, Volcom, Sixpack France, Penfield, Makia, Indigofera, Pointer, Dr. Martens ja paljud teised! 

Kindlasti koht, kust leida unikaalne ja julge lemmikpaar jalatseid või “loving the vibeoutfit.  

PS! Hoia pilk peal ka REEDE Instagramil, et näha ketside release esimeste seas!