Teemandid – tüdrukute parimad sõbrad

Teemandid võivad olla küll tüdrukute parimad sõbrad, kuid loomulikult mitte ainult. Rotermannist leiad mitu teemandisära pakkuvat juveelibutiiki ning disainpoodi, mis aitavad teha erilisemaks kas enda või väärtusliku kingitusega hoopis oma armsama argipäeva.

e-jewels

Teemantehete juveelipood e-jewels toob Rotermanni kvartalisse kõige kaunimad kuldehted ning maailma juhtivate teemanti-instituutide poolt sertifitseeritud teemantehted. e-jewels moto on lihtne: “Iga naine väärib teemante!”. Sellest uskumusest on kantud ka poe tegevus. Lisaks traditsioonilistele kihla- ja abielusõrmustele ning eriilmelistele teemantehetele, pakub e-jewels võimalust luua ka eritellimusena täpselt sellised ehted, millest klient on alati unistanud.

Vii mind sinna

Glanz & Glamuur

Roosakatesse toonidesse kastetud Glanz & Glamuur on eksklusiivne juveelipood, mis pakub laia valikut kauneid ja ainulaadseid ehteid. Nimekate ehtebrändide nagu Ti Sento Milano, BLUSH, Heide Heinzendorff ja Ania Haie kollektsioonid hõlmavad endas kvaliteetseid kullast ja hõbedast valmistatud ehteid, millele lisavad sära ja elegantsi hoolikalt valitud briljandid ja vääriskivid. Olgu soov leida midagi pulmadeks, sünnipäevadeks või lihtsalt enda või lähedaste rõõmustamiseks, Glanz&Glamuurist leiab midagi erilist igaüks.

 

Vii mind sinna

Tallinn Design House

Tallinn Design House on nimekamaid Eesti disaini esinduspoode. Selle showroom’i avarad ruumid pakuvad külastajatele kohaliku disainimaailma esinduslikku väljapanekut nii moe- ja disaintoodetest, kui ka rikkaliku ehtevalikut. Eesti disainerite käe all valminud ehetest säravad Tallinn Design House’is sellised brändid nagu Sigrid Kuusk, Tanel Veenre, SOMA, Birgit Skolimowski ja mitmed teised.

Vii mind sinna