MICHELIN Guide x 2 = Rotermann

Kui on soov Tallinna südalinnas kogeda tõeliselt suurepärast maitseelamust, siis tasub tutvuda nüüdsest Eestitki esindava MICHELIN Guide Estonia restoranigiidiga ning seejärel seada sammud otse Rotermanni suunas. 

Nimelt väärisid Michelini inspektorite silmis 2023. aasta MICHELIN Guide Estonia giidis taas äramärkimist suurepärased Rotermanni restoranid R14 ning Pull, kus üks meelitab unikaalsete veini- ja toidukoosluste ning teine hõrkude ehtsal tulel valminud roogadega. 

Pull

Restorani Pull on Tallinna tänavatel nimetatud lihasööjate paradiisiks. Pullis on esindatud parima kvaliteediga steigid, madalal kuumusel küpsetatud liha ja hõrgud grillroad koos tervislike salatitega. Seda kõike täiendavad õdus miljöö, hea muusika ja stiilne kaasaegne interjöör ajaloolises hoones. Restoran on esimestest päevadest alates kasutanud ainult väga kvaliteetset toorainet maailma parimatest farmidest. Suurt rõhku pannakse ehtsale tuleleenamus roogasid grillitakse Pullis süte kohal või sees. 

Vii mind sinna

R14

Veinirestoran R14 on eheda toidu ja kvaliteetveini austajatele. Koht, kus maitsed ja veinikooslused on tänu peakoka ja sommeljee koostööle harmoonilises kooskõlas. Muidugi aitab siinkohal kaasa, et restorani partneriks on Rein Kasela Veinituba, kelle hoolikalt valitud veinid on komplimendiks igale R14 Vahemere köögist inspireeritud roale. Hubase ja sumeda restorani visiooniks ja missiooniks on külastajaid pidevalt uute maitseelamustega üllatada, jäädes samal ajal truuks selgetele ja kaasaegsetele maitsetele. 

Vii mind sinna