Ideid ideaalseks kohtinguõhtuks

Rotermanni kvartali idüllilised, kitsad tänavad loovad ideaalse stsenaariumi intiimseks õhtupoolikuks, mil käest kinni, põsed õhetamas ajaloolise ja kaasaegse arhitektuuri segust võlutuna olla hetkes teineteisega.  

Siin võib tõepoolest end unustada, sest sopistatud pesakesi võib leida üle terve kvartali. Alustades troopilise Palmigaleriiga, mis on justkui loodud selleks, et üllatada oma kaaslast maapealse paradiisiga, lõpetades Gallery Cafega, kus mitmekülgse menüü kõrvale saate arutleda sealsete eriilmeliste näituste üle.  

Kunsti näeb meil palju. Ja kas pole kunst ise mitte üks kohtumispaik, kus kokku saavad tegijad ja nägijad. Nii meie enda vastavatud pisikeses, kuid piiritu maailmaga PoCo-s, kus on esindatud sellised fenomenid nagu Warhol, Banksy, Koons, Lichtenstein, Haring, Hirst, Murakami, Wesselman, Kusama jpt, kui ka üle tee asuvas grandioosses Eesti Arhitektuurimuuseumis.   

Nii suur hulk kunsti ja avastamist kvartali vahel paneb ka maitsepungad tahtma midagi esmaklassilist Rotermanni õdusad kohvikud ja restoranid kutsuvad osa saama pea kõikidest maailma maitsetest. Võimalusi pole mitte ainult palju, vaid võimalused on parimad. Juba teist aastat järjest on meie restoranid R14 ja PULL saanud suure tunnustuse osaliseks restoranimaastikul ning ära märgitud Michelin Guide restoranigiidis!    

Oivaline õhtusöök ei pane Rotermannis mitte õhtule punkti, vaid avab täiesti uue ajavööndi. Olgu selleks kosutava mulli või värskendava rose nautimine Time to Wine´s või eriliste majakokteilide mekutamine Stalkeris. Muuseas – Stalkeris saab õhtuti jalga keerutada ka live etteastete ja kaasahaaravate DJ-settide saatel.  

Päris äge date või mis? Kvartal on loodud inimestele, nautimiseks. Niimoodi hetkes olles ei pea ka muretsema, et mõnele autole ette hüpaksite, kui armastus täis õhtus veidi hajameelselt ringi uudistate. Rotermanni kvartal on esimene autovaba kvartal Tallinnas.  

Ja mis kõige ägedam – Rotermanni kvartalis tehtud klõpsud on täpselt nagu välismaal!