Suussulav giid tõelisele magusaarmastajale

Isutab ahjusooja kaneelirulli või elegantse gurmeešokolaadi järele? Uskuge, me teame seda tunnet. Samuti teame, et selliste isude kustutamiseks on Rotermanni kvartalis võimalusi enam kui küll. Lubage esitleda – neli suussulavat peatust tõelisele magusaarmastajale. 

Jeff de Bruges

Jeff de Bruges poekeses kohtuvad Belgia gurmeešokolaadi kvaliteet ja Prantsuse retseptide ainulaadsus ja leidlikkus. See on koht, kust leiab oma kallimatele kingitused, mis soojendavad südant ja erutavad maitsemeeli, kui ka meeliskoht premeerimaks iseennast juba valmis šokolaadivaliku või oma lemmikmaitsetega ballotiniga. Muide, Jeff de Bruges sai loodud Prantsusmaal 1986. aastal. Seega, nad teavad enam kui hästi, mis tõelistele maiasmokkadele ja magusaarmastajatele meelepärane. 

Vii mind sinna

Levier

Linna parimate makroonide poolest tuntud kohvikust leiab juba varajastel hommikutundidel ahjusooje saiakesi ja koogikesi.Kõik Levieri teenindajad on suurepärased baristad ja ondiitrid valmistavad parimast toorainest tõelist silmailu pakkuvaid maiuseid.Vaieldamatult parim koht, kus aeglaselt kulgevas tempos nautida kohvi,kooki, tordilõiku või ekleeri

Vii mind sinna

ST 

Rotermannis ei saa alustada hommikut nii, et kõnnid külma näoga mööda RØSTist. Isegi, kui üritad, siis värskete saiakeste ja vastjahvatatud kohvi aroom lihtsalt tõmbavad iga mööduja sisse. Pole kunagi RØSTi sattunud? Siis tea, et tegu on Skandinaavia mõjutustega ikese pagarikojaga, mille saiakesed on ühed Tallinna parimad – ja kuulsamadning ega nende kõrvale pakutav kohvgi, mis valmistatud parimatelt mikroröstikodadelt pärinevatest ubadest, sellele tasemele alla jää.

Vii mind sinna

Kalevi šokolaadipood ja meistrikoda

Rotermanni südames asuvas Kalevi šokolaadipoest ja meistrikojast leiab kogu valiku traditsioonilisi Kalevi maiustusi ja käsitööna valmivaid hõrke šokolaadikomme ja- tahvleid, samuti uhkeid käsitsi maalitud martsipanikujusid ning šokolaade. Poe teisel korrusel on end sisse seadnud aga Maiustuste Meistrikoda, kuhu on oodatud kõik magusasõbrad, et omal käel maiustusi valmistada. 

Vii mind sinna