5 lastesõbralikku toidukohta Rotermannis

Oled lastesõbraliku toidukoha otsingul? Sellise, kus teenindus on kiire ning menüüs on arvestatud ka väikeste gurmaanidega? Siis sea julgelt sammud Rotermanni kvartali poole. 

Toome teieni viis Rotermanni söögikohta, kus saavad söönuks nii maitsemeeli kujundav mudilane kui ka rangete kriteeriumitega teismeline – ja heade tingimuste kokkulangemisel isegi nende vanemad.

Head avastamist! 

Levier

Linna parimate makroonide poolest tuntud kohvikust leiab juba varajastel hommikutundidel ahjusooje saiakesi, pirukaid ja quiche. Samuti saab kohapeal nautida rikkalikku hommikusööki, soodsaid lõunapakkumisi ning à la carte menüüd kogu päeva vältel. Väikestele külalistele teevad kindlasti rõõmu nii menüüs olevad minipannkoogid kui ka erksavärvilised smuutid, arancini pallid ning muidugi bataadifriikad. 

Vii mind sinna

Gallery Cafe

Avar Gallery Cafe on võtnud eesmärgiks siduda kunst ja gastronoomia. Siin saab pere nautida nii hommikusööki, lõunat kui õhtust ampsu. Omanäoliseks teeb Gallery Cafe see, et kohviku seinu katavad moodsa kunsti teosed, mis pakuvad kõigile põnevat avastamist. Samuti on kohviku riiulid idetud põnevate raamatutega, mille seltsis möödub ooteaeg märkamatult. 

Vii mind sinna

Flamm

Hubases Flammkuchenis valmivad hõrgud “leegikoogid” otse klientide silme all. Tulikuumas ahjus valmivate flammide maitsed on puhtad ja lihtsad ning keele alla viivad. Mis aga kõige parem – ohtra juustuga kaetud flammid valmivad kiirelt ja nende näppudega söömine on enam kui soovitatav.

Vii mind sinna

Platz

Rahulikuma rütmiga restoranis Platzis pakutakse nii lihtsamat lõunat kui pidulikku õhtusööki. Menüü on lihtne, kuid pakub alati midagi igale maitsele. Eraldi lastemenüü on üks pikemaid terves südalinnas. Soovitame julgelt nii argiseks kui erilisemaks sündmuseks. 

Vii mind sinna

Taqueria

Taqueria restorani ees asuvad kiiged on kindlasti juba tuttavad nii mõnelegi väikesele kodanikule. Sellel Mehhiko söögikohal on aga pakkuda enamatki. Olgu lapse lemmikuks taco või burrito, nachod või quesadilladkõiki neid on valikus ohtrate erinevate lisanditega ikka selleks, et oma lemmiku leiaks igaüks. Parimate pakkumiste jaoks soovitame külastuseks sihtida Taco Teisipäeva! 

Vii mind sinna