Enne Rotermanni, siis teatrisse!

Kas otsid ideaalset paika, kus nautida maitsvat einet enne teatri- või kontsertetenduse algust? Või hoopis, kuhu suunduda muljetama, kui etendus on lõppenud? Olgu selleks esimene või teine, allolev juhend aitab sul leida see täiuslik koht, et muuta oma kultuuriõhtu veelgi meeldejäävamaks.

Flamm

Hubases Flammkuchenis valmivad hõrgud “leegikoogid” otse klientide silme all. Tulikuumas ahjus valmivate flammide maitsed on puhtad ja lihtsad, kuid muidugi ka keele alla viivad. Mis aga kõige parem – kui etenduse eel pole ajaga priisata, siis ohtra juustuga kaetud flammid valmivad kiirelt ning nende näppudega söömine on enam kui soositud

Vii mind sinna

Orangerie

Orangerie kohvik on Rotermanni südame populaarne kohtumispaik, kus hommikud tervitavad külalisi kohvi ja croissant’iga, õhtud aga kulgevad hea veinivaliku ja prantsuspärase õhtusöögi saatel. Lopsaka lilleilu ning maast laeni akendega olustik, mis meenutab Euroopa parimaid kohvikuid ja brasseriisid, on ideaalseks paigaks nii kiireks kohvipausiks kui ka pikemateks vestlusteks.

Vii mind sinna

Platz

Restoran Platz oma ajatus interjööris tekitab alati mõnusa tunde – päeval mõnusalt nähtavate paekiviseintega, õhtul õdusas küünlasäras. Kuid peamine on siiski see, mida pakutakse – Platzi hoolega läbimõeldud menüüst leiab alati midagi igale maitsele. Restoran on kõvasti panustanud ka oma veinikaardi koostamisele ja arendamisele – naturaalsete veinide nimekiri on pikem kui desserdimenüü, rääkimata vahuveini või klassikaliste valgete ja punaste veinide valikust. Seega ei saa pahaks panna, kui Platzi külastades tekib soov ka puhtalt niisama veiniklaasi taga juttu veeretada, vajadusel tunde ja tunde

Vii mind sinna

Om.house

Om.house on Aasiast inspireeritud restoran, mille menüü on võtnud eesmärgiks ühendada oma gastronoomilisel rännakul nii Aasia maitsed kui ka meile tuttava lääneliku lähenemise, samuti pakkuda maitsvat ja taskukohast menüüd neile, kes hindavad toidu kvaliteeti. Erilistel puhkudel on Om.house valmis pakkuma ainulaadset kulinaarset elamuset neile, kes armastavad elavaid emotsioone ja ekstravagantseid roogasid, seda kasvõi hiliste tundideni välja.

Vii mind sinna

Kui enne etenduse algust ei jää piisavalt aega õhtusöögi jaoks, siis kõik kohad

ootavad sind ka pärast etenduse või kontserdi lõppu maitsvat einet nautima

ning muljeid vahetama, et saaksid pikendada oma kultuuriõhtut.