Avastamist vääriv kodumaine moedisain

Kui otsid endale midagi erilist või soovid välismaalastest sõpradele anda ülevaadet kohalikust moedisainist, siis parimad kohad on Rotermanni kvartali disainipoed.  

 

Tallinn Design House

Tallinn Design House on üks nimekamaid Eesti disaini esinduspoode. Selle showroom’i avarad ruumid pakuvad külastajatele kohaliku disainimaailma esinduslikku väljapanekuthoolikalt valitud brändide moe-, ehte– ja nahakunsti, disaintooteid kodu sisustamiseks, samuti valikut raamatu– ja kunstihuvillistele ning erilisi kingiideid 

Vii mind sinna

DIANA ARNO 

Kui otsid midagi silmapaistvat ja erilist, siis DIANA ARNO on moemaja, millele võid alati kindel olla. Eesti moedisaini ihaldatuima auhinnagaKuldnõel pärjatud moelooja Diana Arno signatuuriks on unikaalsed kokteili-, gala- ja kontorikleidid. Igas tema kollektsioonis on esindatud linnapildis eristuvad mantlid, hõljuvad siidkleidid ning praktilised, ent pilkuhaaravate detailidega argipäevarõivad. Samuti hoolitsevad moemärgi töökad õmblejad selle eest, et igast DIANA ARNO moemärgi tootest saaks perfektselt istuv moeinvesteering, mis kandjat veel pikki aastaid teenib. 

Vii mind sinna

Ivo Nikkolo

Pika ajalooga moebränd Ivo Nikkolo on tänasel päeval mõeldud mugava ent mitmekülgse stiiliga kandjale. Moemärgi unikaalne disain on inspireeritud moodsa aja naistest ja nende eriilmelisest eludest. Sellest lähtuvalt loob Ivo Nikkolo äratuntava käekirjaga riideid ja aksessuaare, mis panevad kandjat end igas olukorras tundma elegantselt, kuid mugavalt

Vii mind sinna

AEGAON

AEGAON on midagi enamat kui tavaline käekellapood. Tegemist on Eesti esimese käekellatootjaga, kes sai tuntuks täiesti omanäolise kella disainiga. See kellabränd ühendab sajanditepikkuse kvaliteedikogemuse unikaalsete disainidega, luues käekellasid neile, kes otsivad alternatiivi harjumuspärasele. Rotermannis avatud kaupluses on esindatud kogu brändi premium ekellade valik nii meestele kui ka naistele. 

Vii mind sinna

Von Baer

Von Baer on 2015. aastal Tallinnas loodud bränd, mis sündis asutaja Albert Varkki ebaõnnestunud soovist leida endale sobiv nahast sülearvutikott, ja muu on – nagu öeldakseajalugu. Täna pakub Von Baer oma klientidele ainulaadseid ja ajatuid nahast aksessuaare, mis on loodud kliendi vajadusi arvestades. Personaliseerimise võimalusega toodete valikus on nahast portfellid, sülearvutikotid, seljakotid, arvutivutlarid, reisikotid, rahakotid ning muud aksessuaarid nii meestele kui ka naistele. 

Vii mind sinna