GOBI

Suletud

GOBI

„Gobi“ on traditsiooniliselt ühise söögi jagamiseks kasutatav ümmargune puust liud. Gobilt söögi jagamine näitab suurimat külalislahkust ja usaldust.

GOBI restorani autentsete maitsete loomiseks on köögis noored ja paljulubavad Gruusia kokad. Nad tunnevad traditsioonilist kööki, samas suhtuvad kirglikult klassika moderniseerimise ideesse. Köögi eesotsas on juba noorena kokana töötanud Luka Khinkiladze, kes on täiustanud oma oskusi maailma parimates restoranides, mis on kantud Michelini restoranigiidi, kureerinud mitmeid restorane Inglismaal, Gruusias ja Itaalias ning kuulus Gruusia meeskonda mainekal Bocuse d’Or’i kulinaariavõistlusel 2020. aastal.

Fusion-stiilis köök, mis on lahti mõtestatud kui fine dining stiilis autoriköök. Menüüs on peakoka kaasaegses käsitluses Gruusia eri piirkondade traditsioonilised toidud, mis on valmistatud kasutades vanu retsepte, autentseid tooraineid ja spetsiaalselt Gruusiast toodud maitseaineid. Kohapeal valmistatakse igapäevaselt leiba, pirukaid ja Gruusia köögi tähtsaimat ja traditsioonilist rooga — hatšapurit.

Aadress: Rotermanni 14

Vii mind sinna

E - P

12.00-00.00

Image - GOBI